Sławka

  Biography:

  Ruch w jego różnych aspektach towarzyszy mi od dzieciństwa. Najpierw był taniec: towarzyski, rock’n’roll, potem funky, jazz, taniec współczesny, a wreszcie szeroko pojęte afro-latino. Ten etap to dla mnie przede wszystkim emocje, możliwość wyrażania siebie, genialna nauka współpracy, współodczuwania i współtworzenia oraz przede wszystkim ogromna przyjemność. To także okres poznawania różnorodnych technik ruchu oraz niezwykła przygoda ze świadomością ciała.

  Stąd był już tylko krok do jogi wraz z jej precyzją, logiką oraz harmonią, a także niebywałą kompleksowością podejścia do człowieka i skutecznością na wielu płaszczyznach.

  Joga i taniec to doskonałe połączenie dwóch form aktywności pozwalające osiągnąć stan równowagi. Joga skupia energię do wnętrza, a równocześnie pozwala pracować z ciałem i umysłem na poziomie elementarnym. Taniec wydobywa ją na zewnątrz w formie swobodnej, radosnej ekspresji.

  Z wykształcenia jestem politologiem, specjalistą ds. handlu zagranicznego oraz marketingu i zarządzania. Ponad 12 lat spędziłam w klasycznym biznesie korporacyjnym piastując stanowiska związane z kontrolą zarządzania, dystrybucją oraz marketingiem. Przez wiele lat prowadziłam też własną firmę łączącą te i pokrewne dziedziny (eventy, zaawansowane programy lojalnościowe, w końcu lobbing).

  Jednocześnie jestem też dyplomowaną instruktorką tańca jazzowego oraz instruktorem zajęć rekreacji ruchowej o specjalizacji hatha-joga. Mam tu na myśli pełne, dwuletnie szkoły, plus okresy praktyk.

  Od lat uczestniczę również w regularnych zajęciach, warsztatach, kongresach i festiwalach z interesujących mnie dziedzin, korzystając z wiedzy i doświadczenia wybitnych pedagogów z całego świata. Mam wyjątkowe szczęście spotykać na swojej drodze wspaniałych nauczycieli i przewodników.

  Różnego rodzaju zajęcia regularne, jak i warsztaty, w tym warsztaty dedykowane dla biznesu prowadzę nieprzerwanie od 2000 roku.