Piotrek

  Biography:

  Witam, mam na imię Piotr i mam 33 lata. Jestem trenerem personalnym, który w swojej pracy łączy pozyskaną wiedzę teoretyczną wraz ze zdobytym dotychczas doświadczeniem praktycznym.
  Swoją przygodę z siłownią rozpocząłem w 2009 roku, kiedy to treningi były jedynie sposobem na spędzanie wolnego czasu przy jednoczesnym dbaniu o zdrową sylwetkę. Z każdym rokiem zaangażowanie w treningi wzrastało, a codzienne wizyty na siłowni stały się nieodzownym elementem każdego dnia. W październiku 2018 roku ukończyłem kurs trenera personalnego wraz
  z certyfikatem i legitymacją trenera, który tak naprawdę był jedynie początkiem profesjonalnej pracy związanej z siłownią i ćwiczeniami. Chęć zdobywania nowych doświadczeń i wyzwań sportowych doprowadziła mnie do sportów sylwetkowych.. gdzie przez wiele miesięcy, pod okiem doświadczonych trenerów przygotowywałem się do moich pierwszych zawodów. sylwetkowych. W roku 2019 wziąłem udział w debiutach kulturystycznych w Gdańsku, w kategorii mens phisique do 178 cm. Stale pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w różnorodnych kursach i szkoleniach opartych zarówno na ćwiczeniach jak i podstawach żywienia.
  Każdy kto zdecyduje się na współpracę ze mną może być pewien indywidualnego podejścia i pełnego zaangażowania w dążeniu do osiągnięcia założonego wspólnie celu. Na co dzień pracuje jako żołnierz zawodowy i chętnie pomogę Ci przygotować się do testów sprawnościowych np. do wojska, policji czy innych, służb mundurowych, które tego wymagają. Przez znajomych jestem postrzegany jako osoba odpowiedzialna, sumienna, koleżeńska oraz pracowita. Serdecznie zapraszam do współpracy. Nie obiecuje ze będzie łatwo ale z pewnością będzie warto.
  „Belive in yourself and never give up!!”