Andrzej

    Biography:

    Nazywam się Andrzej Brożyna, sport to moja największa pasja. Ukończyłem studia magisterskie w Krakowskim AWF-ie o kierunku Fizjoterapia. Mam również dyplom Dietetyka oraz instruktora kulturystyki i trójboju siłowego.

    Moja przygoda ze sportem rozpoczęła się 1986 roku, gdy poszedłem do szkoły sportowej o profilu pływackim. W basenie na morderczych treningach spędziłem większość mojego dzieciństwa i młodości:) . Następnym etapem mojego rozwoju były 4 letnie treningi siłowo-kulturystyczne. Podczas studiów, trenowałem lekkoatletykę. Po zakończeniu edukacji, ruszałem się sam dla siebie przekraczając kolejne bariery swoich możliwości. Obecnie mocno absorbuje mnie Cross Fit, czyli robię wszystko aby pozostać w formie:). Biegam, pływam, dźwigam, skacze, jeżdżę rowerem, na rolkach, nartach itd. Robię wszystko, aby zatrzymać czas i walczyć ze słabościami mojego ciała i umysłu.

    Moje wieloletnie sportowe doświadczenie, próbuję przekazać każdemu mojemu podopiecznemu. Sprawić, aby ruch i dbanie o swoją sprawność stało się częścią życia każdego mojego klienta. Czas nie stoi w miejscu, musimy dbać o siebie w każdym wieku i mieć na uwadze, żeby do późnej starości pozostać aktywnym.  Żyjemy w trudnych czasach, gdzie pełno niezdrowych tuczących pokus. Trudno Nam się oprzeć łatwo dostępnym niezdrowym pokarmom. Wszech obecna chemia niszczy nasze wnętrzności oraz ciała a cukier dodawany prawie do wszystkiego powoduje choroby oraz nadwagę. Nie możemy się poddawać, mamy tylko jedno życie i walczmy aby w komfortowych warunkach cieszyć się nim do końca naszych dni:). Dlatego zapraszam do współpracy ze mną!!!

    Jeśli chcesz poprawić swój wygląd, pobiec w maratonie, poprawić samopoczucie i samoocenę, wziąć udział w zawodach typu runmaggedon, być lepszym sportowcem w swojej dyscyplinie, powrócić do sprawności po kontuzji, zrzucić kilka kilo i ujędrnić ciało, bądź po prostu zacząć dbać o siebie. Mam nadzieję że moja wiedza doświadczenie pomogą każdemu chętnemu…