CHARYTATYWNY MARATON FITNESS I DZIEŃ OTWARTY

Zapraszamy wszystkich chętnych na CHARYTATYWNY MARATON FITNESS I DZIEŃ OTWARTY W CROSS BOX!
W recepcji naszego klubu znajduje się puszka do której można wrzucać pieniążki dla Nadusi. To dla niej w tym dniu będziemy ćwiczyć i zbierać środki finansowe na leczenie i koszty z tym związane. W tym dniu wejście do klubu jak i maraton jest bezpłatne:), liczymy na wasze wsparcie, pomóżmy Nadii!!

Nadia to niezwykle urocza 3-latka pochodząca z Padwi Narodowej. Problemy ze zdrowiem Nadii zaczęły sie w marcu 2018 roku. Dziewczynka wysoko gorączkowała. Przeprowadzone badania laboratoryjne wskazały wyskokie CRP. Miesiąc pózniej Nadia trafiła do szpitala w Nowej Dębie, gdzie zlecono USG jamy brzusznej. Niestety badanie wykazało w małym brzuszku Nadii dwa guzy na prawej nerce. Dziewczynka 26 kwietnia trafiła do Kliniki Onkohematologii Dzieciej w Rzeszowie gdzie potwierdzono NEFROBLASTOMATOZE i GUZ WILMSA (złośliwy nowotwór nerki). Obecnie Nadia jest po nefrektomii-usunięciu prawej nerki, oraz została zakwalifikowana do chemioterapii pooperacyjnej.
Nadia jest dziewczynką pogodną i pełną energii. Jest także podopieczną Fundacji ISKIERKA.

PROGRAM ZAJĘĆ FITNESS:
17.30 JOGA
18.00 BODY SHAPE
18.30 ZUMBA
19.00 TABATA
19.30 CARDIO STEP
20.00 PŁASKI BRZUCH
20.30 STRETCHING

Każde zajęcia będą trwały po 25 minut, w przerwach przygotowaliśmy dla Was konkusy z upominkami. Na końcu maratonu zostaną rozlosowane nagrody wśród uczestniczek:)

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!!!! osobiście w recepcji klubu, pod nr. tel. 797 250 500 lub pod naszym postem na facebooku:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *