Sandra

Biography:

Absolwentka Geodezji i Kartografii Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Od najmłodszych lat związana ze sportem, uczestniczka zawodów lekkoatletycznych, trenowała skok w dal, pchnięcie kulą, a w późniejszych latach piłkę ręczną. Zawsze wyróżniała się na zajęciach wychowania fizycznego.

Przygodę z fitnesem rozpoczęła w 2012 roku w Krakowie, kiedy to zaczęła chodzić na zajęcia fitness to małego osiedlowego klubu. Właścicielka, a zarazem instruktorka tego klubu zaraziła ją tą formą aktywności. Długo nie trzeba było się zastanawiać.. zrobiła kurs i od tamtego czasu z pasją prowadzi zajęcia. Na początku prowadziła zajęcia w tym właśnie klubie, gdzie zaczęła się jej przygoda z fitnesem. Później prowadziła treningi w 5 klubach w Krakowie. A nie zapominajmy, że na co dzień pracowała w swoim zawodzie. Więc w każdy wolny czas, każde wolne popołudnie oddawała się swojej pasji. Uczestniczka kursów takich jak Pump, Kettlebell, TRX, Odżywianie i suplementacja w sporcie oraz różnych warsztatów. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje.

Na treningach dba o technikę wykonywanych ćwiczeń, atrakcyjność zajęć, a przede wszystkim o dobrą zabawę z dużą ilością zmęczenia i potu. Prowadzi zajęcia takie jak: pilates, stretching, body shape, BPU (brzuch, pośladki, uda), fit ball, cross pump, kettlebell, tabata, HIIT, trening obwodowy. Lubi różnorodne zajęcia z dobrą muzyką.

Jej motto: Nie będzie łatwo, ale na pewno będzie warto!