Dorota

    Biography:

    Absolwentka wychowania fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego.
    Dyplomowany trener personalny i instruktor fitness z wieloletnim doświadczeniem. Instruktor pilates, gimnastyki korekcyjno – kompensacyjnej oraz prowadząca warsztaty gimnastyki artystycznej z elementami akrobatyki.

    Od najmłodszych lat jestem związana z ruchem. Początkowo realizowałam swoje pasje w zespole tańca współczesnego, w którym tańczyłam przez 7 lat. W 2011 roku zaczęłam prowadzić zajęcia fitness. Od tego czasu ciągle podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach. Ruch jest nieodłącznym elementem w moim życiu a fitness stał się nie tylko pracą ale największą pasją. Treningi personalne dostosowuje do indywidualnych potrzeb każdego klienta, a zdrowie i bezpieczeństwo moich podopiecznych jest moim priorytetem. Zajęcia grupowe jak i indywidualnie prowadzę z zamiłowania, a uśmiech i satysfakcja klienta z osiągniętego celu jest dla mnie największym motywatorem.

    W crossboxie prowadzę zajęcia takie jak: zdrowy kręgosłup, pilates, trening obwodowy, sexy pupa, stop cellulit, płaski brzuch, fitball oraz aktywne spalanie, a także treningi personalne.